google-site-verification=LzQ9_eF71Uoq7nl9p1ZGt-a4Q2PRAnjNPpT93h3zBwc
top of page
zw3d cam, zw3d cam eğitim, zw3d cam 2 eksen, zw3d 3 eksen cam işleme, zw3d 4 ve 5 eksen cam uygulamaları, zw3d cam fiyatı için asp yazılım

ZW3D 2025 CAM

Akıllı 2 Eksenli Frezeleme

Delik ve 2 Eksen Taktikleri, otomatik olarak üretilebilir takım yolları oluşturmaya yardımcı olabilir ve programlama süresini %70 oranında kısaltabilir.

ZW3D CAM 3 EKSEN
zw3d cam 2 eksen frezeleme operasyonları, zw3d 3 eksen frezeleme gelişmiş operasyon komutları, zw3d cam fiyatı

Verimli 3 Eksenli Frezeleme

• Her türlü imalat işinin üstesinden kolaylıkla gelebilmeniz için verimli işlemeyi
   kolaylaştırmak için 40'tan fazla işleme operasyonu türü mevcuttur.
• Nurbs veya STL geometrisi ne olursa olsun, istenen takım yolları ve hatta alttan kesme takım yolları kolayca oluşturulabilir.

zw3d 5 eksen cam, zw3d gelişmiş 4 ve 5 eksenli frezeleme

Gelişmiş 4 Eksenli ve 5 Eksenli Frezeleme

• 5 eksenli frezeleme, indeksleme ve 4 ila 5 eksenli işleme için eksiksiz bir çözüm sunar ve ayrıca STL dosyasıyla da çalışabilir.
• Talaş, Tahrik Eğrisi, Tahrik Yüzeyi, Akış Kesme, Yan Kesme ve Nokta Kontrolü gibi kapsamlı fonksiyonlar, farklı senaryolar için işleme yeteneklerini genişletmek için mevcuttur.

zw3d ile CAM simülasyon, zw3d cam makine simülasyonu

Güvenilir Doğrulama ve Simülasyon

Uygulanabilir, güvenilir ve güvenli işleme sağlamak için çok sayıda doğrulama ve simülasyon aracı sağlanır.
• Solid Verify, gerçek işleme sürecini simüle etmek ve fazla malzemeleri analiz etmek için kullanılabilir, böylece güvenilir ve verimli işleme sağlanır.
• Analiz işlevleri, takımlar ve stoklar, tablalar, kelepçeler vb. arasındaki çarpışmaları ve oyukları algılamaya yardımcı olur.
• Minimum takım tutucu uzunluğunun doğru hesaplanması, işleme güvenliğini sağlar.

zw3d post, kesici takım verileri, zw3d g kodu çıkartma, zw3d cnc kod çıkartma işlemleri, cam g kodu çıkartma, zw3d post processor

Özelleştirmesi Kolay Post İşlemci

ZW3D Post, kesici konum verilerini (APT-CL) CNC makinelerinin gerektirdiği makineye özel kodlara (GM kodları) dönüştürmek için gelişmiş son işleme yetenekleri sunar. 3 ila 5 eksenli freze makinelerinin tüm sınıfları desteklenir.

bottom of page